Çocuğumun Eğitim Sigortası


Hizmet Talep Formu

Çocuk Sağlığı Danışmalığı

Ebeveynler, çocuk sağlığı ile ilgili merak ettikleri konularda, telefonda doktor danışmanlık hizmetinden yararlanabilirler. *
*Çocuk Sağlığı Danışmalığı hizmeti kapsamında ilaç önerilmez, reçete düzenlenmez, varsa mevcut ilaç veya reçeteler ile ilgili yorum yapılmaz. Verilen danışmanlık hizmeti muayene, teşhis ve tedavi mahiyetinde olmamakta, yalnızca fikir edinilmesi ve müşteriyi doğru yönlendirme amaçlı bilgilendirme hizmeti şeklindedir. Danışmanlık hizmeti tıbbi konsültasyon yerine geçmez. Tıbbi aciliyet durumunda danışma hizmeti acil durumla ilgili öğütlerin verilmesinden ve acil tıbbi servislere doğru yönlendirmeden ibaret olacaktır.

Çocuk Sağlığı Danışmalığı hizmetlerinden yararlanmak için hemen tıklayınız.

Pedagog / Psikolog Danışmanlığı

Anlaşmalı Pedagog ve Psikologlarda tanışma seansı ücretsiz olarak sağlanır. Seanslara devam edilmek istenmesi durumunda %30 a varan indirim avantajından yararlanılabilir. Danışmanlık kapsamında;
- Sınav korkusu, konsantrasyon eksikliği,
- Dikkat dağınıklığı, özgüven eksikliği
- Okulda başarısızlık gibi sorunların aşılması
- Diğer tüm psikoloji alanına giren konular (Boşanma süreci, kardeş kıskançlığının önüne geçebilme duygusal ve davranışsal sorunlar, ağlama nöbetleri, uyku problemleri/ uyku alışkanlığı, parmak emme, yalan söyleme, tikler – takıntılar vb.) kapsam dahilindedir.

Pedagog / Psikolog Danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmak için hemen tıklayınız.

Eğitim Koçluğu

Telefonda verilen eğitim koçluğu kapsamında, müşterinin bütçesi dahilinde çocuğunu gönderebileceği özel okul alternatifleri konusunda detaylı bilgilendirme yapılır. Üniversiteye kadar tüm yaş gruplarını kapsamaktadır.

Eğitim Koçluğu hizmetlerinden yararlanmak için hemen tıklayınız.

Kariyer Koçluğu

7-12. sınıf, üniversite sınavına hazırlanan mezun öğrenciler ve üniversite için kariyer koçluğu tanışma seansı ücretsiz, diğer seanslar %15 indirimli olarak sunulmaktadır. Bu hizmet, 5 seanslık paketler üzerinden verilmektedir. Yüz yüze talep edilmesi durumunda yalnız İstanbul ilinde sağlanmaktadır. Telefonla alınacak Kariyer Koçluğu hizmeti, tek seans olup, tüm Türkiye kapsam dahilindedir. Hizmet kapsamında aşağıdaki konularla ilgili destek alınabilir:
-Tercih danışmanlığı
-CV doldurma desteği
-İş görüşmelerine nasıl hazırlanılmalı, kıyafet tercihi nasıl olmalı?
-Öğrencinin eğiliminin belirlenerek, ilgi alanı ve yeteneklerine göre seçim yapabilmesi
-Sınava hazırlık taktikleri

Kariyer Koçluğu hizmetlerinden yararlanmak için hemen tıklayınız.

İndirimli Sosyal Aktivite, Yurt Dışı Eğitim

Sanat, spor, yaz-kış okulları, atölyeler vb. %30’a varan indirim sağlanmaktadır.

İndirimli Sosyal Aktivite, Yurt Dışı Eğitim hizmetlerinden yararlanmak için hemen tıklayınız.

İndirimli Etüd Merkezleri, Dil Kursları, Kırtasiye, Yayınevi, Yaz-Kış kampları

Anlaşmalı kurumlarda %30’a varan indirim sağlanmaktadır.

İndirimli Etüd Merkezleri, Dil Kursları, Kırtasiye, Yayınevi, Yaz-Kış kampları hizmetlerinden yararlanmak için hemen tıklayınız.

Ek faydalar ile ilgili bilgi ve randevu almak için 0850 252 02 31 numaralı AvivaSA Çocuk Paketi Ek Fayda Hattı'nı arayabilirsiniz.